STIKALO 8-PORT Ubiquiti UniFi 100/1000 PoE+ (USW-ULTRA-60W)
Šifra proizvajalca:
Emisija
Proizvajalec:
Ubiquiti
Garancija:
12
Blagovna znamka
Ubiquiti
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
Ubiquiti USW-ULTRA je kompaktno 8-port PoE Giga stikalo, ki zaradi svoje velikosti omogoča diskretno namestitev v vsakem okolju. Stikalo ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Napajate ga lahko preko PoE++ vhoda, vsi izhodi pa podpirajo tudi PoE do skupne moči 60W.
Tehnične lastnosti:
Omrežni vmesnik: 8x GbE RJ45
7x izhod PoE/PoE+ (Nožice 1, 2+; 3, 6-)
1x vhod Poe/PoE++
Skupna prepustnost brez blokiranja: 8 Gbps
Preklopna zmogljivost: 16 Gbps
Gumb: Tovarniška ponastavitev
Delovna temperatura okolja:
Vhod PoE++: -30 do 60 °C
60 W vhod AC adapterja: -20 do 45 °C
210 W AC adapter vhod: -20 do 60 °C
Delovna vlažnost okolja: 10 do 90 % brez kondenzacije
Certifikati: CE, FCC, IC
Omogoča stensko montažo
Napajanje:
54 V, 1,1 A napajalnik (priložen) PoE++
Podprto napetostno območje: 44—57V DC
PoE++ (Pini 1, 2+; 3, 6- in 4, 5+; 7, 8-)
PoE+ moč na vrata po PSE: do 30W
Poraba energije:
9 W z vhodom PoE (brez izhoda PoE)
8 W z vhodom napajalnika (brez izhoda PoE)
Skupno razpoložljiva moč PoE: 60W (Maksimalna PoE moč je odvisna od načina napajanja)
Vhod PoE++: 42 W
Vhod PoE+: 16 W
60 W Vhod adapterja PoE: 42 W
60 W Vhod AC adapterja: 52 W
210 W Vhod AC adapterja: 202 W*
*Pri 45 ° C delovni temperaturi. Zmanjšana na 161 W (230 V) ali 121 W (115 V) pri 60 ° C
Garancija: 12 mesecev
Dimenzije 203 x 76 x 33 mm