STIKALO 24-PORT 2xSFP Mikrotik Cloud 100/1000 Managed Rack (CRS326-24G-2S+RM)
Šifra proizvajalca:
Emisija
Proizvajalec:
Mikrotik
Garancija:
12
Blagovna znamka
Mikrotik
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku
Specifikacije:
Arhitektura: ARM 32bit
Procesor: 98DX3236
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 800 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS / SwitchOS (dual boot)
RAM: 512 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -40°C ~ 60°C
Napajanje:
PoE vhod: pasivni 10-30 V
DC vhodni priključek: 10-30 V (priložen napajalnik 24V 1.2A)
Največja poraba energije 24W